Chatári cover

MARKÍZA • OD 27. OKTÓBRA • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Maroš Kramár v seriálovej novinke: Má svoje tajomstvá

20. 10 2022 12:00 | markiza.sk
Maroš Kramár ako Tony Kýhoz
Maroš Kramár ako Tony Kýhoz Foto: TV Markíza

Už dnes na Voyo!

Seriálová novinka, ktorú pripravila Markíza už o týždeň uzrie svetlo sveta. Vy si seriál Chatári môžete už teraz pozrieť na Voyo. Jedným z režisérov je Ondrej Hraška, ktorý v Teleráne porozprával viac. Adaptácia českého originálu sa natáčala počas leta a mapuje rodiny, ktoré na víkend vycestujú na svoju chatu. Jedná sa o sedem rodín, z ktorých je každá iná, svojská. V jednej z nich sa určite nájdete :)

Špičkové obsadenie

Chatári sú oddychový seriál pre celú rodinu, ktorý nepodceňuje divácky intelekt. Je plný vtipných dialógov a komických, ľahko absurdných situácií. Natáčaný je podľa úspešnej českej predlohy s názvom Osada z pera jedného z najúspešnejších tamojších scenáristov Petra Kolečka. Jeho slnkom zaliatou, až prázdninovou atmosférou pravidelne otriasajú konflikty, ktoré sú zdrojom situačného slovného humoru.

Diváci sa môžu tešiť na špičkové herecké obsadenie - Diana Mórová, Mária Schumerová, Marko Igonda, Jana Kovalčíková, Braňo Mosný, Barbora Švidraňová, Zuzana Kubovčíková Šebová, Vlado Kobielsky, Helena Krajčiová, Maroš Kramár, Marta Sládečková, Sväťo Malachovský, Ivan Romančík, Marián Miezga a ďalší.

Pozrite si rozhovor s Ondrejom:

 

Pozrite si prvé zábery z nového seriálu Chatári, ktorý štartuje 27. októbra o 20.30 h na Markíze a už teraz na Voyo!

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe šou, ako je seriál Chatári? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 


Upútavka

 
Chatári - vo štvrtok, 24. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na