Chatári cover

MARKÍZA • OD 27. OKTÓBRA • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Vlado Kobielsky je ako chameleón: Na notorického klamára z Oteckov zabudnite

03. 11 2022 16:00 | pet
Vlado Kobielsky
Vlado Kobielsky Foto: TV Markíza

Jeho najnovšia výzva je poriadne zvláštna.

V prvej epizóde seriálu Chatári zostala jedna chatka prázdna. Krausovci sa totiž dostavili až v druhej časti, na čele s hlavou rodiny Šimonom. Postavu človeka zo srdca oddaného židovskej viere si s chuťou zahral Vlado Kobielsky. Po notorickom klamárovi v Oteckoch a zákernom lekárovi v Druhej šanci ho tentoraz čakala úplne nová výzva. A trochu zvláštna. Šimon totiž vôbec nie je Žid.

TIP Seriálové chatárky: Jedna sa okúpať nechcela, ale musela, druhá aj chcela, no nestihla

„Celý seriál je o ľuďoch, ktorí sa vlastne hrajú na niečo, čím vlastne v skutočnosti nie sú. Moja postava má to šťastie, že sa snaží byť ortodoxným Židom, správať sa podľa tohto náboženstva a využívať benefity tejto viery. Je to pre mňa zaujímavá poloha. V každom prípade si nesmierne vážim všetkých ľudí tohto náboženstva. Nie je to žiadna paródia, nezosmiešňujeme, ale snažíme sa ukázať charaktery ľudí,“ prezradil nám herecký chameleón.

Viac uvidíte v premiérovej epizóde seriálu Chatári o 20.30 h na Markíze alebo už o teraz na Voyo!

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako sú Chatári? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

 

Upútavka

 
Chatári - vo štvrtok, 24. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na